Pro vaše pohodlí...


Aby byl Váš prožitek z procedur maximálně intenzivní přinášíme Vám několik důležitých podnětů. Kdykoliv nás zavolejte a proberte s námi  jaká z procedur pro Vás může být v danou chvíli ta nejvhodnější. Zároveň s Vámi domluvíme ten nejlepší termín pro Vaší návštěvu.

Samozřejmostí je pro nás poskytnout veškeré detailní informace o průběhu procedur.
 
 
Přijďte o trochu dříve.
Doporučujeme přijít na objednané procedury alespoň o 15 minut dříve. Důvodem jsou ostatní navazující rezervace. Pozdní příchod bohužel zkrátí čas vaší procedury a to bez nároku na jakoukoliv slevu.
 
U nás máte k dispozici.
U nás v SANSARA obdržíte jednorázové spodní prádlo i vše ostatní nutné pro váš maximální komfort a pohodlí. Kdykoliv je možné použít sprchu a za poplatek 200,- Kč saunu. Pro umocnění nejlepšího pocitu ze znovuzrození přichází mnoho našich klientů v ležérním oblečení, aby mohli
cítit úžasnou vůni našich vysoce kvalitních olejů, ještě po mnoho hodin.
 
 
Doporučení a zdravotní podmínky
Před započetím masáže, prosím informujte pracovníky v recepci o případných zdravotních problémech, alergiích, operacích či jakékoliv jiné indispozici. V těchto případech doporučujeme konzultaci s lékařem. Masážní procedury jsou na vlastní riziko a SANSARA nemůže nést zodpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu. Stejně tak i případné těhotenství s uvedením konkrétního měsíce nahlaste pracovníkovi na recepci. 
Realizováno redakčním systémem Webredaktor
E